

9 601 ₴
Передпокій Реприза Світ Меблів дивує своїх покупців. Незважаючи на свою лаконічність, передпокій незрівнянно розміститься не тільки в коридорі, але і в спальні. Передпокій Реприза поєднує в собі практичність і функціонал. Він включає широку містку тумбу для взуття, маленьку шухлядку і високе дзеркало в повний зріст.
Загальні розміри:
Корпус: дуб білий (ДСП).
Фасади: сатин (ДСП).
Модель обладнана висувними шухлядами на роликових направлячих.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Высота | 2090 мм |