

9 860 ₴
Передпокій Силует 1 Світ Меблів - стильне і функціональне рішення для сучасного інтер'єру, що поєднує елегантний дизайн, зручну систему зберігання і практичні деталі, які роблять простір комфортним і організованим. Корпус і фасади виконані з ламінованого ДСП товщиною 16 мм в елегантному поєднанні кольорів «дуб ліворно / тоффі», що додадуть інтер'єру теплих деревних відтінків і затишної атмосфери. Передпокій привертає увагу благородним поєднанням відтінків; дзеркальне полотно підсилює ефект простору і робить передпокій ще світлішим; контрастні інтегровані чорні ручки органічно доповнюють стильний образ, а вбудований світильник у верхній частині конструкції забезпечує комфортне освітлення в будь-який час доби.
Передпокій представлений цільною конструкцією і складається з таких модулів:
Передпокій Силует 1 Світ Меблів стильне і продумане рішення, яке робить ваш дім затишнішим і функціональнішим.
Матеріал:
Колір: світлий/сіра мишка
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 8 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1300 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 2085 мм |