

6 728 ₴
Передпокій Соната Світ Меблів - стильне і функціональне рішення для сучасного інтер'єру, що поєднує ергономічність, зручність і елегантний дизайн. Передпокій представлений цілісною конструкцією з дзеркальним модулем, відкритими полицями, висувними шухлядами для дрібниць, зручною тумбою-лавкою з місцем для зберігання і відкритою вішалкою з гачками для верхнього одягу. До комплектації входять інтегровані ручки, які підкреслюють сучасний мінімалістичний стиль, а також надійні петлі й телескопічні напрямні повного висування, що забезпечують плавність і комфорт у використанні. Передпокій Соната Світ Меблів стане стильним і практичним доповненням вашого будинку, створюючи атмосферу затишку і комфорту з перших хвилин.
Матеріал виготовлення:
Колір: дуб ліворно/німфея альба
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 405 мм |
| Высота | 2225 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |