

5 333 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ЛІЛЕЯ НОВА АЛЯСКА/АНТРАЦИТ СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко 1,5-сп Лілея Нова Світ Меблів - елемент модульної системи ЛІлея Нова. На цьому ліжку Ви зможете відпочити після трудового дня. Воно має узголів'я, яке поєднує у собі два кольори. Розмір спального місця 120х200 см та 140х200 см. Ліжко комплектується каркасом СМ.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Спальня Лілія Нова - комплект меблів у спальню модульної системи Лілія Нова від українського виробника Світ Меблів. Колекція створена для поціновувачів простоти та лаконічності в дизайні. Характеризується строгими геометричними формами та зручними подовженими ручками, що підкреслюють мінімалістичний стиль колекції. Виготовляється у приємній колірній комбінації: корпус – Аляска, фасад – Аляска та Антрацит.
Стримані та розкішні меблі Лілея Нова Світ меблів створять приголомшливий образ і зроблять спальню ідеально комфортною.
Корпус: артвуд світлий (ДСП).
Фасади: артвуд світлий/антрацит (ДСП).
Ліжко комплектується ексклюзивним каркасом СМ.
Розміри:
Розмір спального місця: 120х200 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 120х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206.2 см |
| Ширина кровати | 124.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 87.5 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |