

6 327 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІВІАН СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко Вівіан 120 см та 140 см фабрики Світ меблів - один з модульних елементів меблів серії Вівіан.
М'яке узголів'я з об'ємною прострочкою у вигляді квадратів. Корпус і фасади меблів Вівіан виконані з ДСП в кольорі артвуд світлий, фасади комбіновані - артвуд світлий з індастріал вставками. Спальня складається з різних елементів, на нашому сайті представлені кілька різних за розмірами комодів і шаф, що дозволить підібрати максимально відповідний Вам варіант, так як всі позиції можна замовити окремо. Розмір спального місця 120х200 см та 140х200 см.
Ліжко комплектується каркасом СМ.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Модульна спальня Вівіан - новинка фабрики "Світ меблів" (Svit Mebliv), яка зарекомендувала себе, як виробник високоякісних меблів на ринку України. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, а різноманітність кольорів і дизайнів дозволить підібрати меблі на будь-який смак, і при цьому заощадити сімейний бюджет, адже не дивлячись на високу якість, меблі мають доступні ціни.
Розміри ліжка:
1242 х 1100 х 2062Розміри спального місця:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 120х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 124 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |