


13 889 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ВІВІАН СВІТ МЕБЛІВ
Шафа 4Д Вівіан фабрики Світ меблів - один з модульних елементів меблів серії Вівіан. Дана система складається з багатьох позицій, ознайомиться з якими Ви зможете на нашому сайті.
Корпус шафи виконаний з ДСП в світлому кольорі зі структурою дерева - артвуд світлий. Фасади меблів серії Вівіан виготовляються з ДСП в комбінованому кольорі, який поєднує колір артвуд світлий і індастріал .
Модульна спальня Вівіан - новинка фабрики "Світ меблів" (Svit Mebliv), яка зарекомендувала себе, як виробник високоякісних меблів на ринку України. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, а різноманітність кольорів і дизайнів дозволить підібрати меблі на будь-який смак, і при цьому заощадити сімейний бюджет, адже не дивлячись на високу якість, меблі мають доступні ціни.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Производитель | Світ Меблів |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1800 мм |
| Глубина шкафа | 570 мм |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 10 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |