


6 797 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЛЕКСА СВІТ МЕБЛІВ
Шафа 2Д в спальню Алекса - елемент модульного меблевого комплекту від відомого виробника України Світ Меблів. Обладнаний чотирма дверима, з яких дві центральні з дзеркалом.
Спальня Алекса відрізняється максимальною лаконічністю та простотою з дотриманням рівних, геометрично правильних форм. Поєднує стильний дизайн та практичність в експлуатації. Створить затишну атмосферу у Вашому домі. Корпус та фасади виготовляються з якісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм у привабливому поєднанні білих фасадів з корпусом у кольорі індастріал.
Габарити: 900 х 2200 х 590
Колір:
Корпус - ательє світлий Фасад - білий

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2200 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Ширина | 900 мм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 590 мм |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 5 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |