

6 438 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АМЕЛІЯ
Ліжко півтороспальне з ДСП в спальню (з каркасом, без матраца) Амелія Світ Меблів - один з модульних елементів спального гарнітуру серії Амелія. Дана система складається з багатьох позицій, ознайомиться з якими Ви зможете на нашому сайті.
Ліжко комплектується каркасом СМ.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Ліжко має узголів'я, декороване вертикальними лініями, що гармонійно поєднує його з іншими елементами спального гарнітуру Амелія. Корпус виготовлено з ДСП в кольорі білий глянець. Спальня складається з різних елементів, на нашому сайті представлені кілька різних за розмірами комодів і шаф, що дозволить підібрати максимально відповідний Вам варіант, так як всі позиції можна замовити окремо.
Модульна спальня Амелія від українського виробника Світ Меблів створить гармонійний і затишний інтер'єр вашої спальні. Завдяки сучасному стилю, колірній гамі та дизайну комплект спальні Амелія створює єдиний естетичний образ і додає розкіш і затишок вашому простору відпочинку!
Спальня Амелія у кольорі білого глянцю виглядає неймовірно розкішно. Дизайн виконано в єдиному стилі, всі фасади та корпус білого кольору. Єфектності додають чорні елементи фурнітури у вигляді дугоподібних ручок та напольних кріплень меблевих елементів спальні, а також декорування фасадів вертикальними лініями, що присутнє на кожній частині спального модуля Амелія. Кожен елемент доповнює один одного, створюючи максимально комфортну та затишну атмосферу. Велика чотиридверна шафа та місткий комод дозволять розмістити всі Ваші речі гардеробу та предмети побуту, без яких неможливо обійтися щодня.
Якщо Вам до вподоби білий дизайн, що надає легкості, розкошу та витонченості інтер'єру, тоді спальний гарнітур Амелія точно не залишить Вас байдужим!
Матеріал виготовлення: ДСП
Колір
Розміри:
Розмір спального місця: 120х200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 120х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206.5 см |
| Ширина кровати | 125 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 98 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |