


8 628 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АМЕЛІЯ
Шафа 2Д є чудовим доповненням модульного спального гарнітуру Амелія від виробника Світ Меблів. Завдяки своїм габаритам у шафі зручно розмістяться всі елементи гарберобу та необхідні речі на кожен день.
Модульна спальня Амелія від українського виробника Світ Меблів створить гармонійний і затишний інтер'єр вашої спальні. Завдяки сучасному стилю, колірній гамі та дизайну комплект спальні Амелія створює єдиний естетичний образ і додає розкіш і затишок вашому простору відпочинку!
Спальня Амелія у кольорі білого глянцю виглядає неймовірно розкішно. Дизайн виконано в єдиному стилі, всі фасади та корпус білого кольору. Єфектності додають чорні елементи фурнітури у вигляді дугоподібних ручок та напольних кріплень меблевих елементів спальні, а також декорування фасадів вертикальними лініями, що присутнє на кожній частині спального модуля Амелія. Кожен елемент доповнює один одного, створюючи максимально комфортну та затишну атмосферу. Велика чотиридверна шафа та місткий комод дозволять розмістити всі Ваші речі гардеробу та предмети побуту, без яких неможливо обійтися щодня.
Якщо Вам до вподоби білий дизайн, що надає легкості, розкошу та витонченості інтер'єру, тоді спальний гарнітур Амелія точно не залишить Вас байдужим!
Матеріал виготовлення:
Колір
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2200 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 570 мм |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Ширина | 900 мм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 570 мм |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 6 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип прихожей | модульная |
| Производитель | Мир мебели |