

16 560 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КАРМЕН НОВА СВІТ МЕБЛІВ
Шафа «Кармен Нова 3Д» - чудова гардеробна шафа з фантастичним дизайном, і хорошою місткістю. Просторі відсіки і додаткові полиці усередині конструкції роблять виріб практичним, а два високих дзеркала на фасадній частині додають моделі функціональності. Фасадна частина модуля прикрашена орнаментами, гарними малюнками, і декоративними накладками. Шафа зроблена у наступних кольорах: Білий лак/Піно Лак, Білий Лак/Піно Золото, «Горіх лак». В якості сировини для виготовлення використовується першокласний ДСП з лакованим покриттям, а також меблевий пластик.
Розміри:
Матеріали:
Опції
кількість дверей - 3

| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1460 мм |
| Высота | 2330 мм |
| Глубина | 645 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1460 мм |
| Глубина шкафа | 645 мм |
| Высота шкафа | 2330 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | зеркало |
| Задняя стенка | ДВП |
| Декоративные элементы | пластик |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Антресоль | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |