

от 10 578 ₴
Крісло "Мілан" буде красивою окрасою вашого будинку чи кімнати. Ексцентрична і цікава модель, її особливість в незвичних формах боковин та спинки. Округлена форма підлокітників продумана не тільки для оригінальності але і для зручного відпочинку.
Габаритні розміри: 950 * 1100 * 1050
Додаткова інформація:
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 95 см |
| Высота сидения | 50 см |
| Глубина | 105 см |
| Ширина | 115 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, деревянный брус |
| Основа сиденья | деревянный брус |
| Комплектация | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |