


от 8 465 ₴
Кожен з нас мріє всістися з улюбленою книжкою в м'яке крісло, щоб воно ніжно обійняло і занурило нас у світ мрій та фантазій. Крісло Чикаго здатне розслабити втомлені м'язи і подарувати справжній домашній затишок. Зробіть собі приємне, прикупивши м'яке нерозкладне крісло Чикаго , створене з найміцніших , високоякісних матеріалів та укомплектоване пружинним блоком типу Боннель.
Крім того, крісло Чикаго стане відмінним доповненням до інтер'єру Вашої вітальні чи офісу, цим самим давши зрозуміти оточуючим, що Ви людина з неповторним смаком.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина крісла (см): | 104 |
| Глибина (см): | 88 |
| Висота (см): | 94 |
| Висота сидіння (см): | 47 |
| Глибина сидіння (см): | 71 |
| Габарити у складеному стані (см): | 104 x 88 x 94 |
|
Характеристики крісла: |
|
| Наповнення крісла: | Пружина Змійка, Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: |
Відсутня |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 94 см |
| Высота сидения | 47 см |
| Глубина | 88 см |
| Ширина | 104 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Подлокотник | ткань |