



11 965 ₴
Комод з натурального дерева в спальню/вітальню Фаворит АРТ меблі
Комод "Фаворит" буде гарною покупкою для вашого дому, квартири чи дачі. Ви будете приємно здивовані його красою, надійністю, довговічністю та доступною ціною. Адже фасад, цоколь та карниз виготовлені із натурального дуба, а верхня стільниця та боки із ДСП шпонованого дуба.
Висота: 800 мм
Ширина: 950 мм
Глубина: 485 мм
Комплектація: 3 ящика, комбінований
Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини може впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці підфабування слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

К1 - натуральный дуб
К2 - яблоня
К3 - красное дерево
К4 - орех
К5 - венге
Доплата за білий колір для інших виробів +10% до загальної вартості .
За нестандартні вироби доплата +20% до роздрібної ціни!
За патинування меблів в кольорі К1, К2, К3, К4, К5, білий доплата 5%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АртМебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Венге |
| Матерiал | вільха |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 48.5 см |
| Ширина комода | 95 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Столешница | шпонированная ДСП |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |