



5 658 ₴
Тумба приліжкова Фаворит АРТ меблі
Тумба "Фаворит" буде гарно доповнювати інтер"р ваші кімнати. Фасад.цоколь.карниз виготовлені із натурального дуба,а верхня стільниця та боки ДСП шпонованим дубом,
Висота: 450 мм
Ширина: 500 мм
Глубина: 300 мм
Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини може впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці підфабування слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

К1 - натуральный дуб
К2 - яблоня
К3 - красное дерево
К4 - орех
К5 - венге
Доплата за білий колір для інших виробів +10% до загальної вартості .
За нестандартні вироби доплата +20% до роздрібної ціни!
За патинування меблів в кольорі К1, К2, К3, К4, К5, білий доплата 5%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АртМебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Венге |
| Матерiал | вільха |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | шпонированная ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |