



19 570 ₴
Туалетний столик гарно буде поєднуватися з іншими меблями у вашому домі.квартирі чи на дачі.Фасад.карниз та цоколь виготовлені з натурального дуба ,а верхня стільниця та боки із ДСП шпонованого дубом.
Висота: 800 мм
Ширина: 1200 мм
Глубина:500 мм
Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини може впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці підфабування слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

К1 - натуральный дуб
К2 - яблоня
К3 - красное дерево
К4 - орех
К5 - венге
Доплата за білий колір для інших виробів +10% до загальної вартості .
За нестандартні вироби доплата +20% до роздрібної ціни!
За патинування меблів в кольорі К1, К2, К3, К4, К5, білий доплата 5%.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АртМебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Венге |
| Матерiал | вільха |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Тумба | 2 шт |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 80 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Длина столика | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | шпонированная ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | шпонированная ДСП |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |