
от 2 080 ₴
Журнальний стіл "Фіджі" від українського виробника Модуль Люкс стане родзинкою інтер'єру вітальні в класичному стилі. Найбільш гармонійно ця модель буде виглядати з м'якими меблями із натуральної шкіри. Стіл виконано з овальною стільницею із МДФ і каркасом із масиву дерева. Виріб має компактні розміри, тому не займе багато місця, а наявність роликів дозволить вільно переміщувати його по кімнаті .
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення: МДФ, дерево
Колір: горіх темний, дуб сонома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | овальная |
| Тип опор | Ножки |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 850 мм |
| Глубина столика | 650 мм |
| Высота столика | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Горіх темний |
| Колір столу | горіх темний |