

от 3 432 ₴
Стіл "Канзас" виготовлений українським виробником Модуль Люкс. Прямокутна згладжена форма стільниці гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні, як класики, так і модерн. Акуратні, не масивні дерев'яні ніжки є міцними і стійкими опорами для даної моделі. Стільниця столу виготовлена із МДФ, покрита штучним шпоном. Глибокий та насичений колір столу ідеально поєднується з кімнатою з будь-яким оформленням кольорів. Витриманий та строгий дизайн обіднього столу "Канзас" стане окрасою будь-якої кухні чи їдальні, а високоякісні матеріали забезпечать довгі роки служби.
Габаритні розміри:
Форма: прямокутний
Колір: темний горіх, грей. ясен
Кількість персон: до 6
Механізм трансформації: нерозкладний
Матеріал стільниці: шпонована МДФ
Матеріал корпусу: натуральне дерево
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Тип опор | Ножки |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Цвет | Орех |
| Цвет каркаса | Темный орех |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 1195 мм |
| Глубина столика | 670 мм |
| Высота столика | 750 мм |
| Вес столика | 16 кг |