



7 550 ₴
Стіл Керамік 122(160)x74 Сірий (Грей) з ніжками з масиву клена та стільницею з масиву дерева, обкладеною керамічною плиткою, це втілення елегантності та функціональності у вашому приміщенні.
Керамічна плитка на стільниці надає столу стильного і сучасного вигляду, створюючи цікавий контраст з природним деревом. Кераміка часто використовується в сучасному дизайні для своєї вишуканості, водонепроникності та догляду. Вона забезпечує стійкість до подряпин, впливів вологи та температурних змін, що робить її ідеальним вибором для кухонних столів.
Кухонний стіл з керамічною плиткою має дивовижну особливість – ражурний механізм із вкладкою метелик. Механізм "метелик" у столі працює плавно та легко. При необхідності можна збільшити розмір столу, достатньо підняти вкладку та розсунути її центром.
Переваги розкладного столу очевидні:
Габаритні розміри:
Форма: прямокутний
Колір: темний горіх, грей
Кількість персон: до 10
Механізм трансформації: розкладний
Матеріал стільниці: дерево, кераміка
Матеріал корпусу: натуральне дерево
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Орех темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной, раскладной, стол раздвижной |
| Цвет каркаса | Темный орех |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1220 мм |
| Ширина стола | 740 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1220 мм |
| Вес | 41 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | Керамика, керамическая плитка, натуральное дерево |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Стиль исполнения | Лофт |