

12 137 ₴
Стіл обідній "Мадрид-3" Модуль Люкс має вишуканий і аристократичний дизайн, який прикрасить інтер'єр великої кухні або вітальні в класичному стилі . Дана модель має широку овальну стільницю і вигнуті ніжки. Стільниця виготовлена з міцної і зносостійкої МДФ з лаковим покриттям виробництва Німеччини. Ніжки виконані з масиву натурального дерева. Розміри стільниці в розкладеному вигляді складають 250-300х85 см.
Переваги розкладного столу очевидні:
Габаритні розміри:
Форма: прямокутний
Колір: темний горіх, білий, бежевий
Кількість персон: до 12
Механізм трансформації: розкладний
Матеріал стільниці: дерево, шпонована МДФ
Матеріал корпусу: натуральне дерево
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Овальный |
| Раскладная столешница | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Цвет каркаса | Темный орех |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 2000 мм |
| Ширина стола | 854 мм |
| Высота стола | 770 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 3000 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 2000 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Фасады | натуральное дерево |
| Цвет | |
| Колір стола | Темний горіх |