



2 145 ₴
Стілець Остін від Модуль Люкс звучить, як ідеальне доповнення до будь-якого приміщення. Зручність, стиль та висока якість — це завжди важливо, особливо коли мова йде про меблі, які використовуються щодня. Ціна/якість — це завжди критичний фактор, тому чудово, що цей стілець пропонує збалансоване співвідношення.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Серый, Белый |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | ткань, МДФ |
| Сиденье | ткань, МДФ |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Высота | 820 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| колір стільця | білий |