
2 024 ₴
Стілець Томас відображає нові тенденції в меблевій моді: правильні геометричні форми, цікаві кольорові рішення. Він обов'язково стане доповненням до Вашого інтер'єру, і не тільки додасть кухні благородного і акуратного вигляду, але і зможе заощадити величезну кількість місця. Крім того, що деревина з якої виготовлений цей стілець є абсолютно натуральним та екологічним матеріалом. Виріб порадує Вас своєю практичністю, міцністю та довговічністю. Це доступне, оптимальне, багатофункціональне рішення. Стілець ідеально підійде як для оформлення власного побуту, так і для найкращих сучасних дизайнерських рішень. В основі стільця лежить надійний і міцний дерев’яний каркас, який дозволяє витримувати великі навантаження. Оббиті тканиною, м’які сидіння та спинка створюють для власників стільця неперевершені відчуття комфорту і затишку.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Серый, Белый |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Белый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | МДФ |
| Сиденье | ткань, МДФ |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 820 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Высота | 820 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| колір стільця | білий |