

2 074 ₴
Стілець Чикаго Модуль Люкс - ідеальний вибір для вашої кухні! Він не тільки надасть вашому приміщенню шикарного вигляду, але й забезпечить неймовірний комфорт. Його висока якість гарантує тривале використання, а співвідношення ціни та якості вас приємно здивує. Зручність стільців дозволить вам не тільки насолоджуватися стравами у вашій кухні, але й створить комфортну атмосферу у затишному кафе.

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Серый, Белый |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Серый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | МДФ |
| Сиденье | ткань, МДФ |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 830 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 830 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| колір стільця | Сірий |