


от 6 435 ₴
М'яке крісло Барселона прекрасно розмiститься у вітальні. Воно має каркас з натурального дерева, а завдяки мiцнiй конструкції та якiсному матерiалу прослужить багато рокiв. Поєднуючи це крісло з диваном цієї ж моделі, можна створити стильний комплект меблів.
Крісло нерозкладне.
Колір дерева: ясен
Колір оббивки: на вибір
Габаритнi розмiри:
Матерiл: каркас - натуральне дерево ( масив), оббивка: тканина.
Опори: натуральне дерево.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Анатомические свойства | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Колір каркаса | ясен |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 74 см |
| Глубина | 81 см |
| Высота с учетом спинки | 78 см |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Газетница | 0 шт |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт |
| Колесики | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Обивочный материал | ткань |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | поролоновая крошка |
| Подушка спинки | поролоновая крошка |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровни регулировки угла наклона спинки | 0 |