



10 450 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІРІС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Спальня Іріс - це класичні меблі з особливим характером. У дизайні простежується тяжіння до мінімалізму. Витримані кольори, скромне оформлення фасадів - все це якнайкраще підкреслює витонченість меблів і хороший смак її власника. До такого гарнітуру добре підійдуть елементи декору світлих природних відтінків.
Двоспальне ліжко Іріс елегантне і комфортне. Ліжко оснащене ортопедичною підставкою під матрац з ламелями. Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Двоспальне ліжко Іріс - зручне, комфортне, прекрасне місце для сну.
Матерiал: ДСП, текстиль.
Розмiри:
Колiр:
Спальне місце: 160x200
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Основание | Ламели |
| Обивочный материал | Текстиль |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 207.4 см |
| Ширина кровати | 170.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 81.2 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | шпонированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП шпонированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |