





23 468 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СТЕЛЛА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Передпокій Стелла - від виробника Меблі Сервіс - стильні та функціональні меблі, що стануть ідеальним доповненням для Вашого передпокою. Міцна та безпечна конструкція гарантує тривалий термін служби. Передпокій Стелла оснащений дводверною шафою, тумбою з сидінням, вішалкою з трьома гачками для верхнього одягу, дзеркалом, а також просторим комодом, створюючи ідеальне просторове рішення для організації Вашого гардеробу.
Передпокій включає наступні елементи:
Матерiал: ДСП
Колір: Сірий + Дуб натуральний
Розмiри передпокою:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 4 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2348 мм |
| Глубина | 405 мм |
| Высота | 1974 мм |