

2 985 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СТЕЛЛА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Вішак Стелла є елементом модульного передпокою Стелла Мебель Сервіс. Вiн має гачки для одягу, полицю для головних уборів.
Меблі для передпокою Стелла від меблевої фабрики Мебель Сервіс - це сучасний дизайн, легкість та простота конструкції. Меблі виготовлені з ДСП, в сполученні кольорів Сірий/Дуб натуральний.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Передпокій Стелла підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матерiал: ДСП
Розмiри:
Колір: Сірий/Дуб натуральний.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная, Навесная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для дома |
| Количество крючков | 3 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 824 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Высота | 1200 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |