


8 480 ₴
Шафа розпашна з дзеркалом Стелла є елементом модульного передпокою Стелла Мебель Сервіс. Це відмінне рішення для оформлення багатофункціонального інтер'єру передпокоїв, дозволить зручно розміщувати і зберігати взуття та домашні речі. .
Меблі для передпокою Стелла від меблевої фабрики Мебель Сервіс - це сучасний дизайн, легкість та простота конструкції. Меблі виготовлені з ДСП, в сполученні кольорів Сірий/Дуб натуральний.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Передпокій Стелла підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир
Матерiал: ДСП
Колір: Сірий + Дуб натуральний
Розмiри:


| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 1974 мм |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Глубина | 405 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Дуб |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | металл |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Полки для белья | 1 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет мебели | Сірий/Дуб натуральний |