

1 917 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СТЕЛЛА МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дзеркало Стелла є елементом модульного передпокою Стелла Мебель Сервіс. Горизонтальне настінне дзеркало в рамі з ДСП, підвішується на стіну, має раму з боків.
Меблі для передпокою Стелла від меблевої фабрики Мебель Сервіс - це сучасний дизайн, легкість та простота конструкції. Меблі виготовлені з ДСП, в сполученні кольорів Сірий/Дуб натуральний.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Передпокій Стелла підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир
Матерiал: ДСП
Колір: Дуб натуральний
Розмiри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Для дома, Для офиса, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Бежевый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 824 мм |
| Длина | 824 мм |
| Толщина | 23 мм |
| Высота | 800 мм |