


4 159 ₴
Тумба для взуття 2Д Стелла є елементом модульного передпокою Стелла Мебель Сервіс. Це відмінне рішення для оформлення багатофункціонального інтер'єру передпокоїв, дозволить зручно розміщувати і зберігати взуття та домашні речі. Вирiб являє собою конструкцію у вигляді відділень для взуття та висувної шухляди для приладдя.
Меблі для передпокою Стелла від меблевої фабрики Мебель Сервіс - це сучасний дизайн, легкість та простота конструкції. Меблі виготовлені з ДСП, в сполученні кольорів Сірий/Дуб натуральний.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Передпокій Стелла підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Матерiал: ДСП
Колір: Сірий/Дуб натуральний
Розмiри:


| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 824 мм |
| Глубина | 405 мм |
| Высота | 486 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Сиденье для обувания | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |