


5 927 ₴
Комод 2Д1Ш Стелла - дуже красивий елемент передпокою Стелла від виробника Мебель Сервіс. Має одну висувну шухляду і двоє дверцят за якими розташовано дві полиці. Родзинкою комода є незвичайні двоколірні фасади. Над комодом можна повісити дзеркало або надставку для книг.
Меблі для передпокою Стелла від меблевої фабрики Мебель Сервіс - це сучасний дизайн, легкість та простота конструкції. Меблі виготовлені з ДСП, в сполученні кольорів Сірий/Дуб натуральний.
Крім привабливого та стильного зовнішнього вигляду, представлені меблі можуть похвалитися чудовою якістю та надійністю конструкцій.
Передпокій Стелла підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Характеристики:
Розміри:
Колір: Сірий/Дуб натуральний


| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Колір меблів | Сірий/Дуб натуральний |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 82.4 см |
| Глубина комода | 40.5 см |
| Высота комода | 100.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |