








от 5 750 ₴
Шезлонг Allegro Woodman - легке та комфортне крісло для відпочинку напівлежачи. Його можна використовувати у вітальні, спальні, офісі, кабінеті, на пляжах, біля відкритих басейнів, як садові меблі, на відкритих терасах і для обладнання інших місць відпочинку. Модель виконана з масиву дерева бук із покриттям лляної олії з натуральним воском, витримує навантаження до 110 кг. Оббивка з тканини поліестер різних кольорів. Наповнювач із гіпоалергенного силіконізованого пуху. Каркас моделі на вибір: з масляним покриттям або з тонованим масляним покриттям. У комплект входить 2 подушки. Шезлонг дуже зручний і практичний: швидко та компактно складається, має невелику вагу, його зручно брати із собою у ліс чи на озеро. Він дозволить Вам у будь-якому місці відчути повний комфорт та затишок.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woodman |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изготовления | Дерево |
| Наличие колесиков | Нет |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Высота спинки шезлонга в верхнем положении | 90 см |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Материал | Дерево |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| колір виробу | Кремовий |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 104 см |
| Ширина | 62 см |
| Высота | 85 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Общая высота конструкции подвесного шезлонга | 85 см |
| Комплектация | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Матрас | Да |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подстаканник | 0 шт |
| Подушка-подголовник | Да |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Столик | Нет |