



4 400 ₴
Тумба приліжкова Cone Woodman з висувною шухлядою - це оригінальний меблевий виріб, який з легкістю впишеться у вітальню, спальню, передпокій і дитячу кімнату. Тумба виконана з меблевого бука щита з покриттям лляної олії з натуральним воском. Каркас моделі на вибір: без покриття, з масляним покриттям (натуральний) і з тонованим масляним покриттям (горіх).
Характеристики тумби:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woodman |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Без покрытия |
| колір виробу | Без покриття |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 24 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Полное выдвижение ящика | Да |