









18 900 ₴
Крісло-футон Layti 140 Woodman - це оригінальний та універсальний меблевий виріб у сучасному стилі. Воно не займає багато місця і легко розкладається у просте односпальне ліжко. Крісло виготовлене з масиву дерева бук без покриття. Оббивка із тканини поліестер. Наповнювач із бавовни. Крісло-футон із серії Layti 140 дуже зручне та практичне: воно дуже комфортне та м'яке, а за рахунок різноманіття кольорів оббивки можна підібрати до будь-якого інтер'єру Вашої спальні або вітальні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woodman |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Наличие подсветки | Нет |
| Колір матраца | Кремовий |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 140 см |
| Глубина кресла | 111 см |
| Высота с учетом спинки | 68 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 38 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | дерево |
| Основной обивочный материал | текстиль |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 68 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 |
| Ширина спального места | 140 |
| Наполнители | |
| Спальное место | синтепон |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| колір виробу | Без покриття |