









19 400 ₴
Цей диван уособлює поєднання комфорту і натуральності. Його каркас виготовлений із масиву буку деревини, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Каркас не покритий, але оброблений лляною олією з воском, що надає йому природного вигляду та захищає від впливу навколишнього середовища. Матрац виготовлений з якісної тканини рогожка та наповнений пінополіуретаном, що добре підтримує тіло. Подушки також виготовлені з тканини рогожка і мають наповнювач із синтепуху, що забезпечує м'якість та зручність.
Диван доступний у чотирьох кольорах тканини на вибір, що дозволяє підібрати його до будь-якого інтер'єру. Комплектація включає всі необхідні деталі для збирання і його можна легко зібрати за допомогою двох осіб.
Цей диван - ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якість та природні матеріали у своєму будинку.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woodman |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Способ раскладывания дивана | не раскладывается |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | прямые диваны |
| Вид мебели | Диван |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Нет |
| Наполнитель | Синтепух |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Колір каркаса | Без покриття |
| Колір матраца | ivory |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 130 см |
| Глубина | 80 см |
| Высота с учетом спинки | 73 см |
| Высота сидения | 38 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 73 см |
| Вес | 38 кг |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | полипропиленовая ткань, натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Опоры | дерево |
| Наполнители | |
| Спальное место | синтепон |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Количество подлокотников | 2 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Пуфик | Нет |
| Перина | Да |
| Ручка для переноса | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Текстиль |