


4 400 ₴
Тумба приліжкова Loft Woodman з відкритою поличкою без висувної шухляди - це оригінальний меблевий виріб, який з легкістю доповнить вашу спальню або дитячу кімнату. З такою тумбою усі необхідні речі завжди будуть під рукою. Тумба виготовлена з масиву дерева бука з сучками без покриття.
Характеристики:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Woodman |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Льняное масло |
| колір виробу | Натуральний |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 35 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Полное выдвижение ящика | Да |