

6 490 ₴
- Комод має 3 висувних шухляди для білизни.
- Є можливість установки з'ємного пеленального блоку.
- Телескопічні направляючі з високим ступенем навантаження.
- Верхня частина комода і обмежувальні стінки не мають гострих кутів.
- Комод виготовлений з високоякісного ламінованої сертифікованої ДСП і МДФ.
- Виріб відповідає міжнародним вимогам і держстандартам України (Сертифікат Держстандарт ISO 9001).
- Екологічний сертифікат відповідності зі стандартом ISO 14024: 2002.
- Сертифіковані лаки на водній основі - гарантія безпеки.
Є можливість встановлення знімного пеленального блоку. (Розмір 50 * 70 або 72 * 80 см)
Характеристики
Матеріал:
Розміри:
Колір:
Виробник: Верес (Україна)
Гарантія: 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация пеленатором | Нет |
| Опоры комода | ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Материал изготовления | |
| Фасады | МДФ |
| Пеленатор | МДФ |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 900 мм |
| Глубина комода | 490 мм |
| Высота комода | 770 мм |
| Комплектация | |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Ванночка для купания | Нет |
| Шланг для слива воды | Нет |
| Полка для принадлежностей | Нет |
| Мыльница | Нет |
| Вешалка для полотенца | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение пеленатора защитными боковинами | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| З'ємний пеленатор | без пеленатора |