









12 800 ₴
М'яке крісло з підлокітниками Mexico Woodman - це оригінальний і зручний меблевий виріб, який з легкістю впишеться у вітальню, спальню, передпокій, їдальню і дитячу кімнату. Крісло виконане з масиву дерева бук з покриттям лляної олії з натуральним воском. Оббивка з тканини поліестер різних кольорів. Наповнювач із гіпоалергенного силіконізованого пуху та поролону. Каркас моделі на вибір: без покриття, з маслом, з тонованою олією, білий або шоколадний.
Крісло із серії Mexico дуже зручне та практичне: воно дуже комфортне та м'яке, а за рахунок різноманіття кольорів оббивки можна підібрати до будь-якого інтер'єру Вашої спальні чи вітальні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Бук натуральный, Орех темный, Дуб шоколадный |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Woodman |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Льняное масло |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | 4 ножки |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Цвет | Бежевый |
| Колір корпусу | Без покриття |
| Колір матраца | Кремовий |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | деревянный брус |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 400 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 830 мм |
| Глубина | 1050 мм |
| Высота | 830 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |