


от 12 846 ₴
Чому саме чудовий диван Луіза повинен зайняти гідне місце у вашій вітальні? А тому, що ця модель настільки красива, функціональна, проста в експлуатації і комфортна, що її просто не можливо не купити. Екологічно чисті матеріали і тканини, спокійна колірна гамма, приголомшливий пружинний блок, містка ніша для білизни і механізм розкладки «клік-кляк» роблять кутовий диван Луіза справжньою класикою жанру у виробництві меблів для дому. Не пропустіть можливості побалувати себе приголомшливим твором майстрів меблевої справи.
Ширина-900мм
Довжина – 2360 мм
Висота –1000 мм
Спальне місце – 1900 х 1320 мм
|
Характеристики:
МЕБЛЕВІ ТКАНИНИ:
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 100 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 100 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 132 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 236 м |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |