
1 490 ₴
Дитячий стільчик Верес БУК / МДФ виготовляється з бука і високоякісного МДФ. Стільчик абсолютно не токсичний і екологічно чистий, він обробляється лаками і фарбами на водній основі. Виріб відповідає міжнародним вимогам і Держстандартом України (Сертифікат Держстандарту ISO 9001). Екологічні вимоги (Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-07 / 54471).
Характеристики:
- сертифікований та відповідає всім екологічним вимогам;
- сертифіковані лаки на водній основі.
Матеріал: бук, МДФ
Розміри (Д*Ш*В): 32*35*55 см.
Виробник: Верес (Україна)
Гарантія: 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Стульчик |
| Наличие спинки | Да |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Состояние | Новое |
| Цвет мебели | бук |
| Габаритные размеры стульчика | |
| Ширина стульчика | 350 мм |
| Глубина стульчика | 320 мм |
| Высота стульчика с учетом спинки | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Спинка | МДФ |
| Сиденье | МДФ |
| Ножки | натуральное дерево |