



5 290 ₴
Комод - це перша шафа дитини, яка тільки що з'явилася на світ. Кращого місця для зберігання крихітних речей і дитячих пристосувань не знайдеш. Для зручності догляду за дитиною комод оснащений відкидним пеленатором, який розташований на такій висоті, що батькам не доведеться нагинатися для того щоб сповити або одягнути дитину.
Характеристики:
- комод постачається в зібраному вигляді;
- 4 висувних шухляди для білизни;
- комод на ніжках;
- телескопічни направляючі;
- система захисту від падіння Veres Safety System (з фурнітурою для кріплення до монолітних стін);
- система швидкої трансформації пеленального місця;
- пофарбовані деталі вироба покриті безпечними покриттями на водній основі;
- відкидний пеленальний столик;
- система безпеки від «перекидання»;
- верхня частина комода і фасад не мають гострих кутів;
- 4 висувних ящика, завдяки яким дитячі речі, білизна і косметика завжди будуть під рукою.
Матеріал: ДСП, харчовий пластик
Розмір сповивального місця, см: 72,6*51,2.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 60,4*49,4*95,3 (±0,3), глибина з відкинутим сповивальним блоком: 73,8 (±0,3 см).
Вага (нетто/брутто, кг): 36,5 / 42,2 (±3).
Виробник: Верес (Україна)
Гарантія: 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация пеленатором | Да |
| Опоры комода | ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Колір меблів | білій |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 604 мм |
| Глубина комода | 494 мм |
| Высота комода | 953 мм |
| Вес | 42.2 кг |
| Комплектация | |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Ванночка для купания | Нет |
| Шланг для слива воды | Нет |
| Полка для принадлежностей | Нет |
| Мыльница | Нет |
| Вешалка для полотенца | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем ванночки для купания | 0 л |
| Оснащение пеленатора защитными боковинами | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Фасады | ДСП |
| Декоративные элементы | Нет |
| Корпус | ДСП |
| Пеленатор | ДСП |