


6 290 ₴
Комод-пеленатор Верес - практичний і компактний, але на диво місткий комод. Верхня панель легко трансформується в пеленатор і надійно фіксується завдяки унікальному проектування. Дана модель комода гармонійно впишеться в інтер'єр і додасть йому затишку. Виготовлений з високоякісного матеріалу класу емісії WKI E0,5 ECO logical particleboard, округлі форми конструкції вироби дають додаткову безпеку вашому малюку.
Характеристики:
- комод постачається в розібраному вигляді;
- 4 висувних шухляди для білизни;
- комод на ніжках;
- телескопічни направляючі;
- система захисту від падіння Veres Safety System (з фурнітурою для кріплення до монолітних стін);
- система швидкої трансформації пеленального місця;
- пофарбовані деталі вироба покриті безпечними покриттями на водній основі.
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри (ДхШхВ, см): 89,4х49,4х95,3.
Виробник: Верес (Україна)
Гарантія: 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация пеленатором | Да |
| Опоры комода | ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory) |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Пол | Унисекс |
| Колір меблів | слонова кістка |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 894 мм |
| Глубина комода | 494 мм |
| Высота комода | 953 мм |
| Комплектация | |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Ванночка для купания | Нет |
| Шланг для слива воды | Нет |
| Полка для принадлежностей | Нет |
| Мыльница | Нет |
| Вешалка для полотенца | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем ванночки для купания | 0 л |
| Оснащение пеленатора защитными боковинами | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Фасады | ДСП |
| Декоративные элементы | Нет |
| Корпус | ДСП |