

7 490 ₴
Дитяче ліжко ЛД-15 прекрасне доповнення дитячої кімнати, воно абсолютно підходить для новонародженого малюка, створене з турботою про дітей і здатне подарувати маленькому користувачеві міцний і здоровий сон.
Як і належить дитячим меблям, ліжко ЛД-15 виготовлене з натуральних матеріалів - твердих листяних порід дерев. Воно практичне і надійне, має округлі форми кутів і поліровану поверхню. Ліжечко пропонується в декількох кольорах (горіх, вільха, бук, білий і слонова кістка), тому легко підходить до будь-якого інтер'єру і дизайну дитячої кімнати.
Характеристики:
Переваги ліжечка
Функціональні здібності дитячого ліжечка ЛД-15 роблять його приємним у використанні для мами і дитини. Поперечний маятниковий механізм для легкого заколисування малюка і коліщатка для пересування ліжечка по кімнаті. Крім того, ліжечко обладнане містким висувною шухлядою закритого типу, дворівневою підставою, рухомою боковиною і бортиками, що опускаються. Всі функції працюють чітко і злагоджено, без зусиль і служать довго. Саме ліжечко також практично трансформується в дитячий диванчик для тривалого користування.
Внутрішні розміри: 120 х 60 см.
Габаритні розміри (ДхШхВ, см): 139,1х65,8х100,2 (±0,3).
Виробник: Верес (Україна)
Матеріал: бук
Гарантія: 18 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | маятниковый |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Дно кроватки | Ортопедические ламели |
| Материал фасада | Натуральное дерево |
| Уровни регулировки высоты ложе | 3 |
| Уровни регулировки передней стенки | 1 |
| Блокировка механизма качания | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Колесики | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory) |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 139.1 см |
| Ширина | 65.8 см |
| Высота с учетом боковин | 100.2 см |
| Вес кроватки | 28 кг |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 120 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Высота в нижнем положении | 29.4 см |
| Высота в верхнем положении | 59 см |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Размещение ящика | Внизу |
| Пеленальный столик | Нет |
| Защитная профиль-накладка на верхней части боковин | Да |
| Балдахин | Нет |
| Электронный музыкальный блок | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Съемная передняя стенка | Нет |
| Съемные прутья передней стенки | 0 шт |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Нет |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Возможность трансформации кроватки в письменный стол | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новая |
| Навесной игровой элемент | Нет |
| Комплектация | Без маятникового механізму |