
7 290 ₴
Комоди Верес – чудовий вибір для малюків та їхніх батьків. Комод Верес Монако 900 виготовлений із високоякісної ДСП, ніжки - дерево, ручки із міцної шкіри. 4 висувні шухляди на безшумній та плавній системі Hafele.
Характеристики:
Veres Safety System – система безпеки від перекидання для комодів, пеленаторів, шаф. Усі комоди Верес комплектуються вбудованим кріпильним ремінцем для фіксації до стіни. Система VSS дозволяє попередити перекидання комода на дитину, а також уникнути випадання шухляд, що робить використання комода більш безпечним. При цьому система VSS дозволяє відсувати комод в сторону під час прибирання поверхні підлоги під ним. VSS дозволяє давати на обмежувач щоденне навантаження упродовж всього строку експлуатації виробу.
Виробник: Верес (Україна).
Матеріал: ДСП, дерево.
Можливість встановлення сповивального блоку: вузький (справа чи зліва), широкий.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 90*50*85,6 (±0,3).
Габаритні розміри зі встановленим сповивальним блоком (Д*Ш*В, см): 89*71*94,7 (±0,3).
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): 93*56*12 (±1), 93*56*12 (±1).
Вага (нетто/брутто, кг): 46,8 / 49,3 (±3).
Поставляється: в розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево, ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Высота комода | 86.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Комплектация пеленатором | Нет |
| Колір (відтінок) меблів | білий |
| З'ємний пеленатор | без пеленатора |