


9 990 ₴
Комоди Верес – чудовий вибір для малюків та їхніх батьків. Комод Верес Ніцца 900 виготовлений з якісних матеріалів – ДСП та фанери з високоякісного шпону, покритий сертифікованими лаками на водній основі, що є гарантією безпеки та екологічності.
Характеристики:
- кількість висувних шухляд: 2;
- верхня частина комоду й обмежувальні стінки не мають гострих кутів;
-можна встановити два варіанти сповивальних блоків: відкидний ("складається") та невідкидний (не складається);
- встановлюється вузький сповивальний блок, зліва чи справа;
- розміри сповивального місця (см):
відкидний: вузький - 49,5*68-71,5;
не відкидний: вузький - 53*68-71,5;
- коли вже немає необхідності використовувати сповивальну поверхню - сповивальний блок знімається, можна й надалі використовувати як звичайний комод, адже сповивальний блок кріпиться до комоду ззаду і не залишає слідів кріплення на стільниці;
- телескопічні направляючі з доводчиками, високим ступенем навантаження і захистом від повного висування;
- сертифіковані лаки на водній основі шведського виробництва;
- німецька фурнітура Hafele;
- комплектується вбудованим кріпильним ремінцем для фіксування до стіни (Veres Safety System).
Veres Safety System – система безпеки від перекидання для комодів, пеленаторів, шаф. Усі комоди Верес комплектуються вбудованим кріпильним ремінцем для фіксації до стіни. Система VSS дозволяє попередити перекидання комода на дитину, а також уникнути випадання шухляд, що робить використання комода більш безпечним. При цьому система VSS дозволяє відсувати комод в сторону під час прибирання поверхні підлоги під ним. VSS дозволяє давати на обмежувач щоденне навантаження упродовж всього строку експлуатації виробу.
Виробник: Верес (Україна).
Матеріал: ДСП, фанера з високоякісного шпону.
Можливість встановлення сповивального блоку: вузький (справа чи зліва)
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 89,8*52,8*86,1 (±0,3).
Габаритні розміри зі встановленим сповивальним блоком (Д*Ш*В, см): 89,8*71*96,1 (±0,3).
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): 94*56*22 (±1).
Вага (нетто/брутто, кг): 47,8 / 49,5 (±3).
Поставляється: в розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Комплектация пеленатором | Нет |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Корпус (каркас) | МДФ шпонированный, ДСП |
| Фасады | ДСП, МДФ шпонированный |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 89.8 см |
| Глубина комода | 52.8 см |
| Высота комода | 86.1 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| З'ємний пеленатор | без пеленатора |
| Колір (відтінок) меблів | біло-буковий |
| Комплектация | |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение пеленатора защитными боковинами | Нет |