

11 990 ₴
Шафа Верес Монако - це те, що потрібно сучасним батькам, для яких важлива практичність і стильний дизайн кімнати.
Характеристики:
- 5 поличок (одна широка);
- 2 штанги;
- 3 шухляди;
- клас безпеки ДСП
- Е1;
- дерев'яні ніжки, покриті лаком на водяній основі;
- дверцята з доведеннями;
- німецька фурнітура Hafele;
- комплектується вбудованими кріпильними ремінцями для фіксації до стіни (Veres Safety System).
Veres Safety System - розроблена компанією « Верес », унікальна система безпеки від перекидання для комодів, сповивання, шаф. Всі шафи Верес комплектуються вбудованими кріпильними ремінцями для фіксації до стіни. Система VSS дозволяє запобігти перекиданню шафи на дитину, що робить використання шафи більш безпечним.
Виробник: Верес (Україна).
Матеріал: ДСП, дерево.
Габаритні розміри (Д * Ш * В, см): 96 * 47,2 * 179,5 (± 0,3).
Розміри упаковки (Д * Ш * В, см): 52 * 25 * 189 (± 1).
Вага (нетто / брутто, кг): 84,9 / 88,6 (± 3).
Поставляється: в розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Количество внешних полок | 0 шт |
| Количество внутренних полок | 5 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Материал изготовления | |
| Корпус | натуральное дерево, ДСП покрытая краской |
| Фасад | ДСП |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 960 мм |
| Высота шкафа | 1795 мм |
| Глубина шкафа | 472 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 0 мм |
| Глубина стеллажа | 0 мм |
| Высота стеллажа | 0 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Внутренний ящик | 3 шт |
| Зеркало | 0 шт |
| Крючки для одежды | 0 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Тип шкафа | распашной |