



8 490 ₴
Ліжечко Верес Монако - це унікальний дизайн, висока якість і найбезпечніші матеріали. Зроблено з екологічно чистого, міцного карпатського буку. Покрите фарбою на водній основі Sherwin-Williams з іонами срібла, що має антибактеріальні властивості та не містить шкідливих хімічних речовин.
В виробництві меблів Верес використовується німецька фурнітура Häfele. Монако зроблене в мінімалістичному стилі, тому навіть коли опускається спинка ви не бачите жодних механізмів чи направляючих, бо вони приховані знизу. Так само як і всі болти, які закручені в один рівень з деревʼяними елементами і не виступають. Спинка має запобіжник, щоб дитина сама не змогла її опустити.
Виробник: Верес (Україна).
Матеріал: бук.
Розміри (спального місця, см): 120*60.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 124,8*68*88,5 (±0,3).
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): дві упаковки (74,5*76*24,5 та 69,5*121*13,0 (±1)).
Вага (нетто/брутто, кг): 19,8 / 23,1 (±3) (дві упаковки 8,7 та 14,4).
Механізм укачування: маятник поздовжній (в комплект не входить).
Додаткові опції (габаритні розміри, вага): колеса, маятник поздовжній дерев`яний, маятник поздовжній ДСП, опція люлька.
Поставляється: в розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | без механизма |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Дно кроватки | Ортопедические ламели |
| Материал фасада | Натуральное дерево |
| Уровни регулировки высоты ложе | 3 |
| Уровни регулировки передней стенки | 1 |
| Блокировка механизма качания | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Колесики | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 124.8 см |
| Ширина | 68 см |
| Высота с учетом боковин | 88.5 см |
| Вес кроватки | 23.1 кг |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 120 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Высота спального места | 41.5 см |
| Высота в нижнем положении | 26.5 см |
| Высота в верхнем положении | 56.5 см |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Пеленальный столик | Нет |
| Защитная профиль-накладка на верхней части боковин | Да |
| Электронный музыкальный блок | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Съемная передняя стенка | Нет |
| Съемные прутья передней стенки | 0 шт |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новая |
| Навесной игровой элемент | Нет |
| Комплектация | Без маятникового механізму |
| Основные | |
| Цвет (оттенок) мебели | Біло-буковий |