

22 490 ₴
Підліткове двоярусне ліжко Верес Монако у мінімалістичному стилі стане окрасою дитячої кімнати. При виготовленні ліжка використовується дерево вільха та бук, німецька фурнітура Hafele. Спальне місце завглибшки 4 см, бортик заввишки 30 см, довжина короткого бортика на першому ярусі 58 см. Внутрішня ширина сходів 45 см, 27 см відстань між сходами, відстань між підматрасниками 97,5 см.
Особливості:
- всі деталі ліжка мають безпечні округлі форми та поліровані поверхні;
- зйомні захисні бортики з боків, які захищають дитину від падіння уві сні;
- дно ліжка виготовляється з ортопедичних ламелей, що забезпечує достатню вентиляцію матрацу і постільної білизни;
- сертифіковані фарби і лаки на водній основі;
- німецька фурнітура Hafele;
- максимальне навантаження: 90 кг.
Виробник: Верес (Україна).
Матеріал: бук, ДСП (царги).
Розміри (спального місця, см): 190*80.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 194,8*87,7*162 (±0,3).
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): чотири упаковки 182*48*13 (2 упаковки)/95*55*22 (2 упаковки)
Вага (кг): 76,4 (±3).
Поставляється: в розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | Ортопедические ламели, деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 90 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дно кроватки | деревянные ламели, Ортопедические ламели |
| Цвет | Белый |
| Тип подъемного механизма | Без подъёма |
| Колір (відтінок) меблів | Белый |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 194.8 см |
| Глубина детской кровати | 87.7 см |
| Общая высота детской кровати | 162 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Розмiр спального мiсця | 80x190 |