

14 490 ₴
Дитяча шафа Ніцца 950 Верес - ідеальне рішення для зберігання речей малюка. Дводверна шафа з шухлядами достатньо простора та містка, зі зручним розташуванням внутрішнього наповнення. У середині є полички, штанги для вертикального зберігання одягу.
Шафа Ніцца 950 Верес дозволить зручно розмістити одяг, постіль, дитячі іграшки та інші речі, а також привчати малечу до самостійності.
Дитяча шафа для речей Ніцца 950 Верес зроблена з високоякісних плитних матеріалів, натурального шпону та німецької фурнітури Hafele.
Зроблено з турботою про комфорт, безпеку і здоров'я малюка.
Характеристики:
Виробник: Верес (Україна)
Матеріал: ДСП,шпонована фанера
Габаритні розміри (Д * Ш * В, см): 95*52,7*179,7 (±0,3)
Розміри упаковки (Д * Ш * В, см): 186*52*13 та 174*52*8
Поставляється: в розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Количество внешних полок | 0 шт |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Колір (відтінок) меблів | Біло-буковий |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП покрытая краской |
| Фасады | МДФ шпонированный |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 950 мм |
| Высота шкафа | 1797 мм |
| Глубина шкафа | 527 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 0 мм |
| Глубина стеллажа | 0 мм |
| Высота стеллажа | 0 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Зеркало | 0 шт |
| Крючки для одежды | 0 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Тип шкафа | распашной |