





5 990 ₴
Дитяче ліжко ЛД4 Сідней прекрасне доповнення дитячої кімнати, воно абсолютно підходить для новонародженого малюка, створене з турботою про дітей і здатне подарувати маленькому користувачеві міцний і здоровий сон..
Виробник: Верес (Україна).
Матеріал: бук, вільха, ДСП.
Розміри (спального місця, см): 120*60.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 122,7*68,4*90,6 (±0,3).
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): 124*76*16 (±1).
Вага (нетто/брутто, кг): 24,6 / 26,8 (±3).
Механізм укачування: маятник поперечний (в комплект не входить).
Додаткові опції: маятник поперечний, шухляда з поперечним маятником (в комплект не входять).
Габаритні розміри, вага додаткових опцій: маятник поперечний, шухляда з поперечним маятником.
Поставляється: в розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців.
Характеристики:
- три рівні установки підматрацника 26,8 / 40,8 / 54,6;
- дно ліжечка виготовлено з ортопедичних ламелей, які забезпечують достатню вентиляцію матраца і постільної білизни;
- рухома бокова стінка з надійним механізмом опускання (може опускатися та зніматися повністю);
- наявність зйомних спиць, на задній решітці (коли дитинка підросте - зможе самостійно виходити і повертатися в ліжечко через отвір, де виймаються спиці);
- можливість використовувати ліжечко як приставне або дитячий диванчик (для цього потрібно зняти бокову рухому стінку), для використання ліжечка як приставного рекомендуємо використовувати систему кріплення;
- захисна накладка-гризун на верхній частині боковин, яка захищає ясна дитини;
- всі деталі ліжечка мають безпечні округлі форми і поліровані поверхні;
- без системи заколисування, встановлюється на ніжки (систему заколисування – маятник або маятник з шухлядою (з фіксаторами) - можна докупити окремо), на колеса не встановлюється;
- сертифіковані фарби і лаки на водній основі, з додаванням іонів срібла;
- німецька фурнітура Hafele.
До ліжка можна купити маятник з шухлядою для білизни або маятниковий механізм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | без механизма |
| Материал каркаса | натуральное дерево, ДСП |
| Дно кроватки | Ортопедические ламели |
| Материал фасада | МДФ шпонированный |
| Уровни регулировки высоты ложе | 3 |
| Уровни регулировки передней стенки | 1 |
| Блокировка механизма качания | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Колесики | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 122.7 см |
| Ширина | 68.4 см |
| Высота с учетом боковин | 90.6 см |
| Вес кроватки | 26.8 кг |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 120 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Высота спального места | 40.8 см |
| Высота в нижнем положении | 26.8 см |
| Высота в верхнем положении | 54.6 см |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Размещение ящика | Внизу |
| Пеленальный столик | Нет |
| Защитная профиль-накладка на верхней части боковин | Да |
| Электронный музыкальный блок | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Съемная передняя стенка | Нет |
| Съемные прутья передней стенки | 0 шт |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Навесной игровой элемент | Нет |
| Комплектация | Без маятникового механізму |
| Основные | |
| Колір (відтінок) меблів | капучино-білий |
| Материал изготовления кровати | |
| Ніжки | Дерево |