


5 290 ₴
Характеристики:
– кількість висувних шухляд: 3;
– верхня частина комоду й обмежувальні стінки не мають гострих кутів;
– на ніжках;
– можна встановити два варіанти сповивальних блоків: відкидний (“складається”) та невідкидний (не складається);
– встановлюється 2 розміри сповивального блоку, зліва чи справа: вузький або широкий;
– розміри сповивального місця (см):
відкидний: вузький – 49,5*68-71,5, широкий – 79,5*68-71,5;
не відкидний: вузький – 53*68-71,5, широкий – 83*68-71,5;
– коли вже немає необхідності використовувати сповивальну поверхню – сповивальний блок знімається, можна й надалі використовувати як звичайний комод, адже сповивальний блок кріпиться до комоду ззаду і не залишає слідів кріплення на стільниці;
– телескопічні направляючі з високим ступенем навантаження і захистом від повного висування;
– комод виготовлений з високоякісної сертифікованої ДСП;
– сертифіковані лаки на водній основі шведського виробництва;
– німецька фурнітура Hafele;
– комплектується вбудованим кріпильним ремінцем для фіксування до стіни (Veres Safety System).
Veres Safety System – система безпеки від перекидання для комодів, пеленаторів, шаф. Усі комоди Верес комплектуються вбудованим кріпильним ремінцем для фіксації до стіни. Система VSS дозволяє попередити перекидання комода на дитину, а також уникнути випадання шухляд, що робить використання комода більш безпечним. При цьому система VSS дозволяє відсувати комод в сторону під час прибирання поверхні підлоги під ним. VSS дозволяє давати на обмежувач щоденне навантаження на протязі всього строку експлуатації виробу.
Є можливість встановлення знімного пеленального блоку. (Розмір 50 * 70 або 72 * 80 см)
Матеріал:
Розміри:
Колір:
Виробник: Верес (Україна)
Гарантія: 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация пеленатором | Нет |
| Опоры комода | ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Матеріал ніжок | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | капучино-білий |
| Материал изготовления | |
| Пеленатор | МДФ |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 890 мм |
| Глубина комода | 492 мм |
| Высота комода | 797 мм |
| Комплектация | |
| Матрасик для пеленания | Нет |
| Ванночка для купания | Нет |
| Шланг для слива воды | Нет |
| Полка для принадлежностей | Нет |
| Мыльница | Нет |
| Вешалка для полотенца | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение пеленатора защитными боковинами | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| З'ємний пеленатор | без пеленатора |